تبلیغات
جالب ترین ترفند های کامپیوتر - ویندوز را به خواب زمستانی ببرید

جالب ترین ترفند های کامپیوتر

آموزش،ترفند،دانلود

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جالب ترین ترفند های کامپیوتر خوش آمد میگویم ...لطفا سوالات خودتون رو در بخش نظرات مطرح کنین کمتر از 24 ساعت پاسخ میدهم،لطفا انتقاد،پیشنهاد و نظرات خودتون رو هم در بخش نظرات بگید تا در هرچه بهتر کردن این وب از نظرات شما عزیزان استفاده کنیم..

ویندوز را به خواب زمستانی ببریدآیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که در حال کار با کامپیوتر، ناگهان کار مهمی برایتان پیش بیاید و مجبور باشید به مدت طولانی کامپیوتر را ترک کنید ، در صورتی که به برنامه ها و پنجره های باز شده نیاز دارید و نمی توانید کامپیوتر را خاموش کنید . در این صورت چه کاری باید انجام دهیم.
یکی از راه ها Stand Byکردن است اما روش مناسبی نیست زیرا با رفتن برق و یا ریست شدن سیستم تمام برنامه ها و صفحات باز، بسته می شوند و ممکن است اطلاعاتتان از بین برود.

بهترین و مطمئن ترین روش Hibernate کردن ویندوز است.با اصطلاح بردن به خواب زمستانی
در این روش شما می توانید سیستم را خاموش کنید بدون آنکه پنحره و یا برنامه ای بسته شود، بخصوص اینکه وقتی سیستم را روشن می کنید ویندوز دقیقا به همان حالتی که سیستم را خاموش کرده اید بر می گردد.

روش کار : ابتدا وارد کنترل پنل شده روی قسمت Power Option  کلیک کنید سپس به تب Advanced  رفته و آنجا هم کلید کنید و در قسمت Power Buttons از منوی اول گزینه Hibernate را انتخاب نمایید.

حال برای رفتن به حالا hibernate  از منوی Start گزینه Shutdown را انتخاب کنید و سپس کلید Shift را نگه دارید . در این حالت متوجه خواهید شد که عبارت Stand By به عبارت Hibernate تغییر خواهید کرد.سپس روی آن کلید کنید.

و ویندوز را به خواب زمستانی ببرید و نگران بسته شدن برنامه ها ی در حال اجرای خود نباشید.[ چهارشنبه 18 خرداد 1390 ] [ 11:20 ق.ظ ] [ فرشاد ... ]

[ نظرات() ]